دانلود پایان نامه

دانلود پایانامه

عنوان کامل پایان نامه کارشناسی ارشد : مطالعه تطبیقی رشوه در فقه امامیه و حقوق ایران و قانون مجازات اسلامی

تکه ای از متن پایان نامه :

 

1-1-6- جنبه نوآوری پژوهش

با در نظر داشتن ظرافت خاص رشوه و نزدیکی آن با مواردی زیرا هدیه، جعل، رزق، سحت و همچنین تفاوت نظر بعضی از فقها در خصوص این موضوع که آیا رشوه حرام می باشد یا نه و آیا رشوه فقط در حکم و قضاوت جاری می باشد و یا در غیر حکم و قضاوت نیز جاری می باشد؟در این رساله برآنیم تا با مطالعه نظرات مختلف در فقه امامیه و حقوق ایران و همچنین مقایسه رشوه و هدیه از منظر فقهی و حقوقی کاری متفاوت با سایر                  نگاشته های مرتبط با رشوه ارائه نماییم.

 

1-1-7- روش پژوهش

این پژوهش یک پژوهش نظری می باشد از توصیفی می باشد که به صورت تطبیقی و مقایسه ای با مطالعه و مطالعه دقیق منابع معتبر و قوانین مربوطه صورت می پذیرد. که در این پژوهش با بهره گیری از منابع و مطالعات کتابخانه ای ، مانند کتب ، مقالات، پایان نامه ها، کتابخانه الکترونیک و غیره مطالب جمع آوری و مورد بهره گیری قرار گرفته می باشد.

1-1-8- فصلهای پژوهش

این پژوهش مشتمل بر سه فصل می باشد که در این پایان نامه در صدد آن برآمده ایم که به طور مفصل به مطالعه هر یک از این فصول به طور مستقل بپردازیم.

فصل اول: که مربوط به کلیات و مفاهیم می باشد .

این مطلب رو هم توصیه می کنم بخونین:   پایانامه در رابطه با : بررسی تطبیقی رشوه در فقه امامیه و حقوق ایران و قانون مجازات اسلامی

فصل دوم: مطالعه رشوه از نظر فقه امامیه می باشد که نظرات فقها را مورد نقد و مطالعه قرار داده می باشد.

فصل سوم: به مطالعه موضوع رشوه از نظر حقوق ایران و قانون مجازات اسلامی پرداخته می باشد.

 مطالعه تطبیقی رشوه در فقه امامیه و حقوق ایران و قانون مجازات اسلامی

برای دیدن تکه های بیشتری از این پایان نامه و دانلود فایل پایان نامه با فرمت ورد ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک پایین صفحه مراجعه نمایید:

 دانلود از لینک پایین صفحه

 

دانلود پایان نامه
دسته‌ها: پایان نامه حقوق