دانلود پایان نامه

دانلود پایان نامه

عنوان کامل پایان نامه کارشناسی ارشد :  اثر تبلیغات شفاهی بر انتخاب ایران به عنوان مقصد گردشگری

تکه ای از متن پایان نامه :

– ایجاد یک سری ماتریس برای برنامه لیزرل و اجرای آن

در یک تخمین همزمان، به علت این که تخمین مدل ساختاری و مدل اندازه‌گیری به طور همزمان صورت می‌گیرد؛ ممکن می باشد یک راه حل برای پارامترهای مدل ساختاری و مدل اندازه‌گیری به هم وابسته شوند.بنابراین بهتر می باشد برای جلوگیری از ابهامات تفسیری متغیرهای مکنون، آغاز مدل اندازه‌گیری و سپس مدل ساختاری تخمین زده گردد.

ج – ارزیابی تناسب[1] یا برازش

این مرحله را می‌توان با مقایسه‌های تبعی یا Post Hoc در ANOVA قیاس نمود.

مهمترین گام  موجود در این مرحله به توضیح زیر می باشد :

1- اگر اصلاحاتی موردنیاز باشد مشخصات مدل (پارامترها) را ارزیابی کنید و مشخصات جدیدی را وارد کنید. اصلاحات این مرحله شامل شناسایی محدودیتها و اضافه کردن پارامترهای اضافی می باشد.

ه‍ – تفسیر مدل

اگر آزمونهای تناسب نشان دهند که مدل به طور کافی متناسب با داده‌ها می‌باشد دراین مرحله ما بر روی عوامل مشخص شده (پارامترهای مدل) مدل متناسب شده تمرکز می‌نمائیم.

در این مرحله، معناداری پارامترهای مدل مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.

آزمونها و مقایسه تخمین پارامترها و همچنین نمایش آنها مستلزم تخمین‌های استاندارد شده‌ای[2] می باشد. به همین دلیل در این مرحله تخمین‌های غیراستاندارد را که عمدتاً به مقیاس[3] خود وابسته هستند را به تخمینهای استاندارد شده‌ای که وابسته به مقیاس خود نیستند؛ تبدیل می‌کنیم و این کار تا حدودی برازش و پارامترهای مدل را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

این مطلب رو هم توصیه می کنم بخونین:   بررسی تطبیقی رشوه در فقه امامیه و حقوق ایران و قانون مجازات اسلامی - پایانامه ارشد

این مرحله از مدل معادلات ساختاری دقیقاً شبیه استانداردکردن ضرایب رگرسیون (b استاندارد) در آمار می‌باشد.

تنها گام این مرحله به صورت زیر می باشد :

1- ارزیابی مدل و ضرایب پارامترهای مدل با آزمون فرض

و – ابلاغ یا نوشتن گزارش تحقیقاتی

در این مرحله نتایج مدل معادلات ساختاری به شکل نمودار مسیر ارائه می‌گردد. نمودار مسیر یک نمایش گرافیکی از مدل معادلات ساختاری می باشد.

سه جزء اصلی این نمودار شامل مستطیل‌ها، بیضی‌ها و پیکانها هستند.

[1] Evaluation of Fit

[2] Standardized Estimates

[3] Scale

برای دیدن تکه های بیشتری از این پایان نامه و دانلود فایل پایان نامه با فرمت ورد ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک پایین صفحه مراجعه نمایید:

 دانلود از لینک پایین صفحه

دانلود پایان نامه
دسته‌ها: پایان نامه حقوق